Hoog Kwaliteit Adapter voor Acer A18-065N3A (65W)
adapter voor Acer A18-065N3A
Certificaat
  • SKU : NLBAD138
  • Conditie : Nieuw
  • Ingang : 100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Uitgang : 19V-3.42A
  • Vermogen : 65W
  • Verbindingstype : 3.0*1.1mm
  • Garantie : 1 jaar
  • Voorraadstatus : In voorraad
adapter voor Acer A18-065N3A
Certificaat
  • SKU : NLBAD536
  • Conditie : Nieuw
  • Ingang : 100-240V~1.6A 50/60Hz
  • Uitgang : 19V-4.74A
  • Vermogen : 90W
  • Verbindingstype : 3.0*1.1mm
  • Garantie : 1 jaar
  • Voorraadstatus : In voorraad
adapter voor Acer A18-065N3A
  • SKU : NLBAD148
  • Uitgang : 19V-3.42A
  • Vermogen : 65W
  • Verbindingstype : 3.0*1.1mm
Productbeschrijving
Goede kwaliteit, Betere prijs
Vervangingsadapter van Acer van hoge kwaliteit, koop met vertrouwen!
Belangrijkste kenmerken:
Compatibiliteitslijst
Opmerking:
Compatibele adapter onderdeelnummers:
Compatibele apparaatmodellen:
Verzending
  1. Nadat de verzending is bevestigd, ontvangt u een trackingnummer in de bevestigingsemail.
Betaling
Betaalmethoden
Garantie
100% Terugbetaling 30 Dagen - Zonder Enige Reden!
1 Jaar Garantie
100% Veilige Betaling
FAQs
V: Welke veiligheidsfuncties heeft deze Acer A18-065N3A adapter?
    Overspanningsbeveiliging: Beschermt je apparaat tegen schade door een te hoge spanning.
V: Hoe vind ik de juiste adapter?
  • 1
    Zorg dat het voltage en de stroomsterkte overeenkomen: Kies een adapter die dezelfde of compatibele uitgangsspanning en -stroom (of vermogen) heeft op basis van de specificaties van de originele adapter. Het voltage moet exact overeenkomen of mag niet meer dan 1V verschillen, terwijl de stroom (of vermogen) iets hoger mag zijn maar niet lager voor efficiënt en veilig opladen.