Hoog Kwaliteit Adapter voor Chicony A17-230P1A (230W)
adapter voor Chicony A17-230P1A
Certificaat
  • SKU : NLBAD433
  • Conditie : Nieuw
  • Ingang : 100-240V~3.5A 50/60Hz
  • Uitgang : 19.5V-11.8A
  • Vermogen : 230W
  • Verbindingstype : 5.5*1.7mm
  • Garantie : 1 jaar
  • Voorraadstatus : In voorraad
Certificaat
Snelle levering, gemakkelijke terugkeer, 100% restitutie binnen 30 dagen. Before placing the order, make sure that your adapter parameters are consistent with the picture (power 230w, output 19.5V-11.8A, charging head shape and size 5.5*2.5mm)..
  • SKU : NLBAD524
  • Conditie : Nieuw
  • Uitgang : 19.5V-11.8A
  • Vermogen : 230W
  • Verbindingstype : 5.5*2.5mm
  • Garantie : 1 jaar
  • Voorraadstatus : In voorraad
Productbeschrijving
Goede kwaliteit, Betere prijs
Vervangingsadapter van Chicony van hoge kwaliteit, koop met vertrouwen!
Belangrijkste kenmerken:
Compatibiliteitslijst
Opmerking:
Compatibele adapter onderdeelnummers:
  • A17-230P1A
Compatibele apparaatmodellen:
Verzending
  1. Nadat de verzending is bevestigd, ontvangt u een trackingnummer in de bevestigingsemail.
Betaling
Betaalmethoden
Garantie
100% Terugbetaling 30 Dagen - Zonder Enige Reden!
1 Jaar Garantie
100% Veilige Betaling
FAQs
V: Welke veiligheidsfuncties heeft deze Chicony A17-230P1A adapter?
    Overspanningsbeveiliging: Beschermt je apparaat tegen schade door een te hoge spanning.
V: Hoe vind ik de juiste adapter?
  • 1
    Zorg dat het voltage en de stroomsterkte overeenkomen: Kies een adapter die dezelfde of compatibele uitgangsspanning en -stroom (of vermogen) heeft op basis van de specificaties van de originele adapter. Het voltage moet exact overeenkomen of mag niet meer dan 1V verschillen, terwijl de stroom (of vermogen) iets hoger mag zijn maar niet lager voor efficiënt en veilig opladen.