Hoog Kwaliteit Asus Rog STRIX G531GV-AL144T Laptop Accu Vervangen
vervanging batterij voor Asus Rog STRIX G531GV-AL144T
Accu certificaat
4 Cellen 66Wh Asus Rog STRIX G531GV-AL144T Batterij Kopen
  • SKU : NLB1920
  • Conditie : Nieuw
  • Voltage : 15.4V
Goede kwaliteit, Betere prijs
Laptopaccu van hoge kwaliteit voor Asus Rog STRIX G531GV-AL144T, Koop met vertrouwen!
Hoogwaardige Asus Rog STRIX G531GV-AL144T batterij voor vertrouwen met gebruik.
  1. Nieuwe batterij en is afkomstig van een professionele fabrikant.
  2. 100% OEM-compatibel met de originele Asus Rog STRIX G531GV-AL144T accu.
Opmerking:
Asus Rog STRIX G531GV-AL144T Accu Compatible Partnumbers:
Asus Rog STRIX G531GV-AL144T Accu's Geschikt voor Laptop modellen:
Garantie
100% Terugbetaling 30 Dagen - Zonder Enige Reden!
1 Jaar Garantie
100% Veilige Betaling
FAQs
V: De capaciteit van je batterij is anders dan die van mij, kan ik de jouwe nog steeds gebruiken?
3.6V / 3.7V
7.2V / 7.4V
10.8V / 11.1V
14.4V / 14.8V